Перейти до основного вмісту

Дітям про безпеку в ІНТЕРНЕТІ

 

 З кожним днем все більше дітей використовує інтернет як за допомогою ПК, так і з використанням інших ґаджетів (телефонів, планшетів тощо). Звичайно, у цьому є позитив: можна безперешкодно спілкуватись із друзями, заводити нові знайомства, знаходити багато цікавої інформації, проводити дозвілля. Однак є і багато небезпек: образи, погрози, переслідування незнайомцями тощо.

Буде корисно для перегляду!!!

  


Прості правила безпечної поведінки в ІНТЕРНЕТІ
  • Спілкуйся в мережі лише зі знайомими людьми.
  • Ні з ким не ділись своїми паролями в інтернеті (лише з батьками).
  • Нікому не надавай особистої інформації: номер телефону, адресу проживання, заклад освіти в якому навчаєшся.
  • Повідомляй батьків, якщо отримуєш особисті повідомлення від незнайомців.
  • Звернись по допомогу до дорослих, якщо в мережі тебе принижують, висміюють, погрожують тощо.
  • Будь толерантним у спілкуванні з іншими. Спілкуйся позитивно, без агресії, образ, насмішок.
  • Не заходь на незнайомі сайти без дозволу батьків.
  • Якщо у спілкуванні в мережі тебе щось насторожує, поділися з дорослими.
  • В разі небезпеки, ти завжди можеш звернутись по допомогу на національну "дитячу" гарячу лінію 0 800 500 225 або 116 111 (з мобільного).


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Міжнародний день захисту дітей

     Міжнародний день захисту дітей щорічно святкують 1 червня. Він був заснований у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок (листопад, 1949 р.) Так, уже у 1950 році Міжнародний день захисту дітей відзначали  в 51 країні світу. Україна приєдналась у 1998 році.       День захисту дітей - це нагода усім  нагадати про необхідність захищати права дітей та неповнолітніх; турбуватись про психічне, емоційне фізичне здоров'я майбутнього покоління; створити умови для ефективного саморозвитку та реалізації наших діток у різних сферах.    Давайте пригадаємо основні міжнародні права дітей!                                    

Пет-терапія

       Сьогодні, 26 серпня, за підтримки Міжнародного фонду захисту тварин, відзначають Всесвітній день собаки.      Чому саме цю тему обрано? Ні для кого не секрет, що домашній улюбленець - це не тільки відповідальність та витрати, але й джерело позитивних емоцій, клубок любові.     Пет-терапія - один із видів психологічної допомоги, яка використовує взаємодію людини із домашніми тваринами для покращення психічного здоров'я. Ще у 1969 році дитячий психіатр Борис Левінсон запропонував використовувати собак для лікування психічних розладів.  Тож, яку користь приносить домашній улюбленець? Позитивний вплив на роботу серцево-судинної системи  Регулярні прогулянки із собакою та ігри із котиками приносить користь нашому серцю. Профілактика негативних емоцій Дослідники виявили, що при взаємодії із домашнім улюбленцем, при обіймах із ним, в організмі людини виділяється окситоцин (гормон любові), що знижує кров'яний тиск та зменшує рівень...

Педагогам. Про мотивацію.

Учитель… Учитель-наставник, учитель-друг, учитель-ідеал. Скільки образів приміряє на себе педагог, щоб не тільки донести своїм учням нову інформацію, а й розкрити безмежність людських взаємин. У сучасному світі, де відбуваються стрімкі, непередбачувані події, місія учителя полягає у формуванні в своїх вихованців навичок пристосування до різноманітних умов розвитку особистості. Чи варто говорити про важливість мотивації дітей до виконання поставлених завдань, пізнання самого себе та навколишнього світу вцілому? На мою думку, саме педагог може створити умови для розкриття власного «Я» дитини, усвідомлення її потреб, цілей майбутнього та стимулювати до самореалізації в подальшому дорослому житті. Не плечі вчителя покладено велику відповідальність – виховати високоморального громадянина, в якого чітко сформоване бажання бути корисним суспільству, цілеспрямованим та зреалізованим у власній справі. Та чи може педагог своїм прикладом сформувати у вихованців мотивацію на успіх у майб...