Перейти до основного вмісту

Батькам. Про інтернет-безпеку дітей.

     

 Сьогодні, в період карантину, діти дуже багато часу проводять в Інтернеті (дистанційне навчання, спілкування з друзями, пошук нової інформації тощо). Нам варто приділити більше уваги дітям, як користувачам Мережі. Адже в Інтернеті дуже багато небезпек. Тому, давайте слідувати простим правилам:
  • Встановіть часові рамки перебування дитини за комп'ютером. Обговоріть із нею неможливість засиджуватись у ґаджетах перед сном та вночі.
  • Здійснюйте нагляд за входом в Інтернет Ваших дітей віком до 11 років.
  • Потурбуйтесь про безпеку в  Мережі. Використовуйте інформаційні фільтри, програми батьківського контролю, програмне забезпечення для контролю ресурсів, що відвідує Ваша дитина.
  • Навчіть дітей комп'ютерної грамотності. Обговоріть правила безпеки в Інтернеті. Навчіть вигадувати надійні коди, зважати на авторське право інших, дотримуватись правил етикету у спілкуванні з ровесниками, розпізнавати небезпеки Інтернету тощо.
  • Приділяйте більше уваги дитині, частіше спілкуйтесь, організовуйте спільне дозвілля.

І пам'ятайте, Нашим дітям сьогодні, як ніколи потрібна підтримка та допомога!!!


Посилання корисні  для перегляду:

https://stop-sexting.in.ua - про різновид кібер-булінгу - секстинг.

https://www.stopbullying.com.ua - про булінг та кібер-булінг зокрема.

https://kidsvisitor.com/uk/news/297-5-perevirenikh-program-batkivskogo-kontroliu-pid-android  - 5 перевірених програм "батьківського контролю".



Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Міжнародний день захисту дітей

     Міжнародний день захисту дітей щорічно святкують 1 червня. Він був заснований у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок (листопад, 1949 р.) Так, уже у 1950 році Міжнародний день захисту дітей відзначали  в 51 країні світу. Україна приєдналась у 1998 році.       День захисту дітей - це нагода усім  нагадати про необхідність захищати права дітей та неповнолітніх; турбуватись про психічне, емоційне фізичне здоров'я майбутнього покоління; створити умови для ефективного саморозвитку та реалізації наших діток у різних сферах.    Давайте пригадаємо основні міжнародні права дітей!                                    

Пет-терапія

       Сьогодні, 26 серпня, за підтримки Міжнародного фонду захисту тварин, відзначають Всесвітній день собаки.      Чому саме цю тему обрано? Ні для кого не секрет, що домашній улюбленець - це не тільки відповідальність та витрати, але й джерело позитивних емоцій, клубок любові.     Пет-терапія - один із видів психологічної допомоги, яка використовує взаємодію людини із домашніми тваринами для покращення психічного здоров'я. Ще у 1969 році дитячий психіатр Борис Левінсон запропонував використовувати собак для лікування психічних розладів.  Тож, яку користь приносить домашній улюбленець? Позитивний вплив на роботу серцево-судинної системи  Регулярні прогулянки із собакою та ігри із котиками приносить користь нашому серцю. Профілактика негативних емоцій Дослідники виявили, що при взаємодії із домашнім улюбленцем, при обіймах із ним, в організмі людини виділяється окситоцин (гормон любові), що знижує кров'яний тиск та зменшує рівень гормонів стресу. Запобігання депресії На думк

Міжнародний День людей похилого віку

             Міжнародний день людей похилого віку відзначається щорічно 1 жовтня 1991 року. Вперше його розпочали святкувати європейці. Згодом, до них приєднались американці, а близько 15 років тому, це свято стало справді інтернаціональним. Особливо шанують цей день в скандинавських країнах. Там Міжнародний день людей похилого віку відзначають з досить великим розмахом. Навіть телебачення 1 жовтня складає таку програму передач, яка найбільше влаштовує літніх людей.               За класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, до категорії людей похилого віку належать особи віком старше 60 років. Найдовше живуть в Марокко та Японії. Серед європейських країн лідерами є Ісландія та Італія – тут середня тривалість життя становить близько 83 років. Громадяни Польщі та України мають найменш тривале життя серед європейців. Україна входить до 30 «найстаріших» країн світу. У 2007 році частка людей пенсійного віку досягла 23,9%, або понад 11 млн осіб, і за рейтингом старіння (частк