Перейти до основного вмісту

Почерк і характер. Вступ.



Життя можна почати з чистого листка, 
але почерк змінити дуже важко.
Пауло Коельо



   У час широкого використання Інтернету в повсякденному житті, ми все менше звертаємось до ручки та паперу. Однак, вони незаслужено забуваються. Наш почерк може багато розповісти про емоційний стан, темперамент і , навіть, про певні риси характеру.
   На думку багатьох психологів, у почерку більше, ніж у будь-якій руховій активності людини проявляється її внутрішня сутність.
   Порівняльним аналізом рис особистості та ознак характеру займається графологія. Це наука, яка широко використовується у візуальній психодіагностиці багатьма високорозвинутими країнами світу. 
   Сфери застосування графології надзвичайно різні:
  • Рекрутинг - аналіз почерку допомагає компанії витрачати менше часу на з'ясування компетенції кандидатів.
  • Профорієнтація - навички, інтереси людини визначають професійну спрямованість.
  • Безпека - графологія може прогнозувати потенційну нечесність.
  • Переговори - можна передбачити, як людина буде реагувати на переговорах.
  • Сумісність - оцінюється поведінка особистості в команді та здатність до партнерства.
   І це ще далеко не весь перелік. 
   Почерк вивчають за певними ознаками : нахил літер, їх розмір, напрям, розмашистість і сила натиску, характер написання слів. 
   Із цим та багато іншим ми з вами ознайомимось у наступних дописах. 
   А для зацікавлення графологією, пропоную переглянути підписи відомих людей.


      Дональд Трамп


      Пабло Пікассо


               Уолд Дісней


         Анжеліна Джолі



                Джоні Деп





Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Міжнародний день захисту дітей

     Міжнародний день захисту дітей щорічно святкують 1 червня. Він був заснований у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок (листопад, 1949 р.) Так, уже у 1950 році Міжнародний день захисту дітей відзначали  в 51 країні світу. Україна приєдналась у 1998 році.       День захисту дітей - це нагода усім  нагадати про необхідність захищати права дітей та неповнолітніх; турбуватись про психічне, емоційне фізичне здоров'я майбутнього покоління; створити умови для ефективного саморозвитку та реалізації наших діток у різних сферах.    Давайте пригадаємо основні міжнародні права дітей!                                    

Пет-терапія

       Сьогодні, 26 серпня, за підтримки Міжнародного фонду захисту тварин, відзначають Всесвітній день собаки.      Чому саме цю тему обрано? Ні для кого не секрет, що домашній улюбленець - це не тільки відповідальність та витрати, але й джерело позитивних емоцій, клубок любові.     Пет-терапія - один із видів психологічної допомоги, яка використовує взаємодію людини із домашніми тваринами для покращення психічного здоров'я. Ще у 1969 році дитячий психіатр Борис Левінсон запропонував використовувати собак для лікування психічних розладів.  Тож, яку користь приносить домашній улюбленець? Позитивний вплив на роботу серцево-судинної системи  Регулярні прогулянки із собакою та ігри із котиками приносить користь нашому серцю. Профілактика негативних емоцій Дослідники виявили, що при взаємодії із домашнім улюбленцем, при обіймах із ним, в організмі людини виділяється окситоцин (гормон любові), що знижує кров'яний тиск та зменшує рівень гормонів стресу. Запобігання депресії На думк

Міжнародний День людей похилого віку

             Міжнародний день людей похилого віку відзначається щорічно 1 жовтня 1991 року. Вперше його розпочали святкувати європейці. Згодом, до них приєднались американці, а близько 15 років тому, це свято стало справді інтернаціональним. Особливо шанують цей день в скандинавських країнах. Там Міжнародний день людей похилого віку відзначають з досить великим розмахом. Навіть телебачення 1 жовтня складає таку програму передач, яка найбільше влаштовує літніх людей.               За класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, до категорії людей похилого віку належать особи віком старше 60 років. Найдовше живуть в Марокко та Японії. Серед європейських країн лідерами є Ісландія та Італія – тут середня тривалість життя становить близько 83 років. Громадяни Польщі та України мають найменш тривале життя серед європейців. Україна входить до 30 «найстаріших» країн світу. У 2007 році частка людей пенсійного віку досягла 23,9%, або понад 11 млн осіб, і за рейтингом старіння (частк