Перейти до основного вмісту

Дітям про безпеку в ІНТЕРНЕТІ

 

 З кожним днем все більше дітей використовує інтернет як за допомогою ПК, так і з використанням інших ґаджетів (телефонів, планшетів тощо). Звичайно, у цьому є позитив: можна безперешкодно спілкуватись із друзями, заводити нові знайомства, знаходити багато цікавої інформації, проводити дозвілля. Однак є і багато небезпек: образи, погрози, переслідування незнайомцями тощо.

Буде корисно для перегляду!!!

  


Прості правила безпечної поведінки в ІНТЕРНЕТІ
  • Спілкуйся в мережі лише зі знайомими людьми.
  • Ні з ким не ділись своїми паролями в інтернеті (лише з батьками).
  • Нікому не надавай особистої інформації: номер телефону, адресу проживання, заклад освіти в якому навчаєшся.
  • Повідомляй батьків, якщо отримуєш особисті повідомлення від незнайомців.
  • Звернись по допомогу до дорослих, якщо в мережі тебе принижують, висміюють, погрожують тощо.
  • Будь толерантним у спілкуванні з іншими. Спілкуйся позитивно, без агресії, образ, насмішок.
  • Не заходь на незнайомі сайти без дозволу батьків.
  • Якщо у спілкуванні в мережі тебе щось насторожує, поділися з дорослими.
  • В разі небезпеки, ти завжди можеш звернутись по допомогу на національну "дитячу" гарячу лінію 0 800 500 225 або 116 111 (з мобільного).


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Пет-терапія

       Сьогодні, 26 серпня, за підтримки Міжнародного фонду захисту тварин, відзначають Всесвітній день собаки.      Чому саме цю тему обрано? Ні для кого не секрет, що домашній улюбленець - це не тільки відповідальність та витрати, але й джерело позитивних емоцій, клубок любові.     Пет-терапія - один із видів психологічної допомоги, яка використовує взаємодію людини із домашніми тваринами для покращення психічного здоров'я. Ще у 1969 році дитячий психіатр Борис Левінсон запропонував використовувати собак для лікування психічних розладів.  Тож, яку користь приносить домашній улюбленець? Позитивний вплив на роботу серцево-судинної системи  Регулярні прогулянки із собакою та ігри із котиками приносить користь нашому серцю. Профілактика негативних емоцій Дослідники виявили, що при взаємодії із домашнім улюбленцем, при обіймах із ним, в організмі людини виділяється окситоцин (гормон любові), що знижує кров'яний тиск та зменшує рівень гормонів стресу. Запобігання депресії На думк

Міжнародний день захисту дітей

     Міжнародний день захисту дітей щорічно святкують 1 червня. Він був заснований у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок (листопад, 1949 р.) Так, уже у 1950 році Міжнародний день захисту дітей відзначали  в 51 країні світу. Україна приєдналась у 1998 році.       День захисту дітей - це нагода усім  нагадати про необхідність захищати права дітей та неповнолітніх; турбуватись про психічне, емоційне фізичне здоров'я майбутнього покоління; створити умови для ефективного саморозвитку та реалізації наших діток у різних сферах.    Давайте пригадаємо основні міжнародні права дітей!                                    

Почерк і характер. Вступ.

Життя можна почати з чистого листка,  але почерк змінити дуже важко. Пауло Коельо     У час широкого використання Інтернету в повсякденному житті, ми все менше звертаємось до ручки та паперу. Однак, вони незаслужено забуваються. Наш почерк може багато розповісти про емоційний стан, темперамент і , навіть, про певні риси характеру.    На думку багатьох психологів, у почерку більше, ніж у будь-якій руховій активності людини проявляється її внутрішня сутність.    Порівняльним аналізом рис особистості та ознак характеру займається графологія. Це наука, яка широко використовується у візуальній психодіагностиці багатьма високорозвинутими країнами світу.     Сфери застосування графології надзвичайно різні: Рекрутинг - аналіз почерку допомагає компанії витрачати менше часу на з'ясування  компетенції кандидатів. Профорієнтація - навички, інтереси людини визначають професійну спрямованість. Безпека - графологія може прогнозувати потенційну нечесність. Переговори - можна передбачити, як людин